Společnost COLAS se podílí na modernizaci senegalského letiště v Saint-Louis

31. 5. 2021

Ve spolupráci s českou společností Transcon Electronic Systems zde COLAS kompletně modernizuje první z pětice senegalských regionálních letišť, které bylo zprovozněno už za dob koloniální éry v roce 1927.

Stavební fázi, která zahrnuje zejména výstavbu zpevněných ploch a povrchové práce, zajišťuje pro Transcon zastoupení skupiny COLAS v Senegalu.

V rámci kontrolního dne probíhající stavbu letiště v Saint-Louis proto navštívili i Frédéric Gardès, generální ředitel a předseda představenstva skupiny COLAS a Tomáš Krones, předseda představenstva a generální ředitel COLAS CZ.

Po dokončení bude nové moderní letiště, které sestává z modulů vyrobených v české republice, odpovídat mezinárodním standardům a normám a přispěje tak k lepší dopravní dostupnosti v regionu. Export modulárního systému je pojištěn státní pojišťovnou EGAP a financování poskytla státní Česká exportní banka spolu s Komerční bankou.

COLAS Novinky

22. 9.

Oprava nadjezdu přes Chlumeckou na Pražském okruhu

Ve východní části metropole postupně vznikají dva nové mosty, které nahradí dosluhující nadjezd

9. 9.

D5 - Oprava CB vozovky

Poslední kilometry dálnice k sousedům Colas CZ se podílel na pokládce nového cementobetonového povrchu dálničního tahu D5 u Rozvadova

31. 8.

Akvizice finské společnosti Destia

Colas podepisuje dohodu o akvizici společnosti Destia, významného hráče na trzích silniční a železniční infrastruktury ve Finsku

31. 8.

Pololetní výsledky 2021 skupiny Colas

Představenstvo společnosti Colas, kterému předsedá pan Frédéric Gardès, dne 24. srpna 2021 schválilo účetní závěrku k 30. červnu 2021 a výhled na běžný rok.

9. 8.

Letní olympijské hry 2024 v Paříži: Firma Colas vyhrává kontrakt na řízení logistiky

Mobility by Colas, integrátor a operátor digitálních mobilních služeb společnosti Colas, podepsal rámcovou smlouvu s dopravní společností olympijských her SOLIDEO na navržení, zavedení a provozování logistických toků „poslední míle“ po dobu minimálně 15 měsíců s využitím řešení Qievo.

5. 8.

POLYGON PRO VOZY BMW

Stavební sezóna je v plném proudu a my jsme velmi rádi přivítali vrcholové vedení společnosti BMW na stavbě polygonu nedaleko Sokolova.

Navigace

© 2021 COLAS CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena