Upozornění – změna sídla společnosti – nově na Rubeška 215/1, 190 00 Praha 9

Výrobní přípravář/ka - Praha

Pro naši divizi Mosty a monolitické konstrukce, hledáme Výrobního přípraváře/ku. Jako společnost dlouhodobě podporujeme mladé talenty, proto využijte možnosti a začněte svou kariéru s COLASem!

Co bude Vaše náplň práce:

  • Obchodní a administrativní podpora stavbyvedoucích, pomoc při realizaci staveb.
  • Zajištění výběrového řízení na subdodavatele a materiál v souladu se směrnicí o nákupu.
  • Jednání se subdodavateli a zpracování jejich dokumentace.
  • Vyhotovení kalkulací víceprací, aktualizace rozpočtu ve fázi realizace stavby (projednávání cen při změnách dodávky s objednateli i subdodavateli)

Jaké dovednosti byste měl/a mít:

  • VŠ – stavebního směru
  • Praxe není potřeba, pokud jste šikovný absolvent, je tu šance i pro Vás!
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Technické znalosti z oblasti dopravních staveb, nejlépe mostů
  • Znalost kalkulace stavebních prací
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám za to můžeme nabídnout:

  • Tým kolegů, kteří Vám mohou předat cenné zkušenosti.
  • Dopřejeme Vám týden volna navíc, protože chceme mít odpočaté a spokojené zaměstnance.
  • Můžete si s námi několikrát do roka zaběhnout maraton a to třeba až v Budapešti.
  • Mobilní telefon můžete využívat i k soukromým účelům.
  • Nabízíme stravenky v hodnotě 110 Kč.
  • Máme k dispozici příspěvek na penzijní a životní připojištění.
  • Colas má propracovaný systém vzdělávání, který můžete využít, ať už na kurzy anglického jazyka nebo Váš osobní rozvoj.
  • Můžete čerpat 8400 Kč/ rok ze systému Cafeterie.
  • Můžete si užít různá sportoviště s Multisport kartou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

2. 11.

Fúze společnosti Silnice Horšovský Týn a.s.

Bylo přijato rozhodnutí valné hromady o fúzi sloučením společnosti COLAS CZ, a.s. (=nástupnická obchodní korporace) a společnosti Silnice Horšovský Týn a.s. (=zanikající obchodní korporace).

30. 10.

II/353 Velký Beranov - obchvat se otevírá dopravě

Nejdražší silniční stavba v historii kraje Vysočina začala sloužit na den přesně podle harmonogramu z loňského jara.

15. 9.

II//208 Modernizace silnice Hlinky - Bochov

9.9.2020 proběhlo slavnostní předání této stavby a její zprovoznění.

17. 8.

COLAS CZ partnerem výšlapu na Javořici

V letošním roce jsme se v rámci projektu Nahoru na horu opět stali partnerem, tentokrát výšlapu na Javořici.

18. 6.

Slavnostní otevření dílen v Jihlavě

Dne 16.6.2020 byly v rámci návštěvy top managementu z COLAS Group slavnostně otevřeny dílny v Jihlavě.

16. 6.

COLAS v České republice staví polygon pro testovací a vývojové centrum BMW

Konsorcium tvořené společnostmi Colas CZ a Colas Projects buduje nedaleko Sokolova polygon pro testovací a vývojové centrum skupiny BMW (Future Mobility Development Center).

Navigace