Specialista HR projektu - Praha

Naše kolegyně Marcela dostala na starost zavádění SAP SuccessFactors, proto k ní hledám parťáka. Jelikož je to úplně nová pozice, bude nastavování rolí a kompetencí hodně flexibilní. Pozice je vhodná jak pro juniora, který rád pracuje s daty a rozumí alespoň trochu personálním procesům, tak i pro zkušenějšího personalistu, který by rád uplatnil své zkušenosti s implementací SAPu a pomohl nám na startovní čáře :)!

Výsledkem Vaší práce bude:

  • Účastnit se projektových aktivit, jako jsou online schůzky s projektovým týmem z Francie, kontrola dat, komunikace s místním týmem a následná koordinace požadavků
  • Kontrola a překlady komunikačních a školicích materiálů

Co Vám určitě nesmí chybět:

  • Praxe v HR a znalost HR procesů bude velkou výhodou, rádi dáme šanci šikovnému absolventovi, který chce nastartovat svojí kariéru!
  • Pokročilá znalost anglického jazyka, abyste zvládli meetingy s projektovým týmem ve Francii
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Zodpovědnost, přesnost, pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování

Co nabízíme:

  • Práce v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností.
  • Možnost profesního a karierního rozvoje, nemusí se jednat o spolupráci jen na tomto projektu, ale rádi Vás posuneme dál.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (každoroční navyšování) + odměny/prémie.
  • Benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování přímo do mzdy, příspěvek na penzijní/životní pojištění. (6.000Kč/rok), karta MultiSport, volnočasový systém Cafeterie (9.600Kč/rok).

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás, prosím, pomocí následujícího formuláře.

Budu se těšit na Vaše životopisy.
Lucie Zdražilová, HR specialista

COLAS Novinky

22. 9.

Oprava nadjezdu přes Chlumeckou na Pražském okruhu

Ve východní části metropole postupně vznikají dva nové mosty, které nahradí dosluhující nadjezd

9. 9.

D5 - Oprava CB vozovky

Poslední kilometry dálnice k sousedům, Colas CZ se podílel na pokládce nového cementobetonového povrchu dálničního tahu D5 u Rozvadova

31. 8.

Akvizice finské společnosti Destia

Colas podepisuje dohodu o akvizici společnosti Destia, významného hráče na trzích silniční a železniční infrastruktury ve Finsku

31. 8.

Pololetní výsledky 2021 skupiny Colas

Představenstvo společnosti Colas, kterému předsedá pan Frédéric Gardès, dne 24. srpna 2021 schválilo účetní závěrku k 30. červnu 2021 a výhled na běžný rok.

9. 8.

Letní olympijské hry 2024 v Paříži: Firma Colas vyhrává kontrakt na řízení logistiky

Mobility by Colas, integrátor a operátor digitálních mobilních služeb společnosti Colas, podepsal rámcovou smlouvu s dopravní společností olympijských her SOLIDEO na navržení, zavedení a provozování logistických toků „poslední míle“ po dobu minimálně 15 měsíců s využitím řešení Qievo.

5. 8.

POLYGON PRO VOZY BMW

Stavební sezóna je v plném proudu a my jsme velmi rádi přivítali vrcholové vedení společnosti BMW na stavbě polygonu nedaleko Sokolova.

Navigace

© 2021 COLAS CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena