COLAS Team Cup - konečné výsledky

13. 2. 2018

V Paříži se 7. a 8. února 2018 konalo světové finále COLAS Team Cupu.

, kde naši fotbalisté po listopadovém turnaji Střední Evropy v Praze reprezentovali právě tuto oblast, a dále do Paříže postoupili dva atleti, běžci na 10 km – Eva Blažková a Michal Krysl. Za každou oblast, v našem případě tedy Střední Evropu, postupovalo pět žen a pět mužů s nejlepšími časy; ty byly převzaty z oficiálních závodů na danou vzdálenost v jednotlivých zemích a regionech.
800, 600, 400 a 200 metrů.

Zde naši fotbalisté po listopadovém turnaji Střední Evropy v Praze reprezentovali právě tuto oblast, a dále do Paříže postoupili dva atleti, běžci na 10 km – Eva Blažková a Michal Krysl. Za každou oblast, v našem případě tedy Střední Evropu, postupovalo pět žen a pět mužů s nejlepšími časy; ty byly převzaty z oficiálních závodů na danou vzdálenost v jednotlivých zemích a regionech.

Ve fotbalovém turnaji obsadil první místo francouzský tým Colas Midi Méditerranée, ve štafetovém běhu žen zvítězil region Rhône-Alpes / Auvergne s časem 11:01:60 min. V kategorii mužů patří vítězství regionu Centre-Ouest s časem 8:56:10 min. Štafeta se běžela na vzdálenosti 1 000, 800, 600, 400 a 200 metrů.

COLAS Novinky

13. 4.

Druhé společné setkání zaměstnanců skupiny COLAS v ČR

Druhé společné setkání zaměstnanců skupiny COLAS v České republice se konalo 20. a 21. března 2018 ve Špindlerově Mlýně v Hotelu Harmony.

15. 2.

COLAS CZ podporuje EBEC

Rozhodli jsme se podpořit technické vzdělání studentů stavební fakulty VUT Brno a přihlásili se jako garant soutěže EBEC, kde studenti předvedou své znalosti v praxi.