Vedoucí výrobny Astech - Holubice

Pro naši výrobnu ASTECH v Holubicích u Brna hledáme nového kolegu. Výrobna byla uvedena do provozu v roce 2016 a je zaměřena na výrobu modifikovaného asfaltu. Cílem bylo přinést na trh vlastní produkci polymerem modifikovaných asfaltů pod obchodním názvem Colflex ®. Nový provoz používá poslední technologie v oboru polymerem modifikovaných asfaltů, zvyšuje kvalitu vyráběných produktů a zajištuje vysokou spolehlivost dodávek.

Náplň práce

  • Celková zodpovědnost za provoz technologické linky na výrobu modifikovaných asfaltů
  • Vedení a organizování pracovníků výrobní linky
  • Jednání s dodavateli materiálů a zajištění materiálů pro výrobu
  • Zajištění logistiky – návozy a vývozy asfaltů, komunikace s interními a externími zákazníky
  • Zajištění základních oprav a údržby výrobní linky – spolupráce s externími dodavateli
  • Kontrola výroby dle definovaných technologických postupů a každodenní sledování kvality produktů
  • Příprava a kontrola podkladů pro účetní, aktualizace základních statistik výroby
  • Údržba a aktualizace dokumentace související s provozem výrobny

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, praxe v oboru velkou výhodou
  • Komunikativnost, spolehlivost a dobrou spolupráci v rámci malého pracovního týmu
  • Pozitivní a aktivní přístup k práci, technické myšlení, používání „selského“ rozumu
  • Základní znalosti v oblasti elektro, opravy a údržby strojů, popř. chuť se naučit
  • Práce s počítačem (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Ve stavební sezoně časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Individuální přístup založený na domluvě
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení, roční prémie (2-3 mzdy)
  • Služební automobil (i k soukromým účelům), telefon a zvýhodněný tarif (i k soukromým účelům), notebook
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky (110 Kč), příspěvek na penzijní/životní pojištění (6000Kč/rok), systém Cafeterie (8400 Kč/rok), Multisport karta, firemní akce

Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

Místo výkonu práce: Holubice u Slavkova (10 min jízdy z Brna)

Nástup dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

4. 1.

Exkurze lomu Vicenice

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 nás navštívili v lomu Vicenice studenti gymnázií, kteří mají v rámci soutěže „Bohatství země“ od Ústavu Geologických věd za úkol navrhnout nejvhodnější způsob těžby nerostných surovin.

3. 1.

Veletrh v Brně

Letošní ročník pracovního veletrhu, který je určen pro studenty a absolventy VŠ, probíhal 21. 11. 2018 v Brně a naše firma tam nemohla jako každý rok chybět.

2. 1.

Snídaně s Colasem v Pardubicích

V úterý 20. 11. 2018 jsme navštívili studenty SPŠ v Pardubicích, abychom jim společně s manažerem Královehradeckého regionu, Janem Bergerem, představili naši firmu.

4. 12.

Návštěva polského lomu Rogoźnica

V termínu 8.-9.11.2018 se 4 naši kolegové ze závodu Lomy, kteří jsou zařazeni v talentovém programu, zúčastnili stáže v lomu Rogoźnica.