Vedoucí obalovny - Vrbice

Pro novou obalovnu ve Vrbicích hledáme šikovného absolventa či zkušeného člověka, který bude řídit chod celé obalovny

Náplň práce

  • Technické a odborné zajištění provozu a výroby na obalovně (výroba asfaltu)
  • Zodpovědnost za provoz a způsobilost strojů a zařízení (efektivní nastavení chodu, zajištění oprav, údržby s vedoucím mechanizace).
  • Zajišťování zdrojů pro realizaci zakázky (mechanizace, personální zdroje).
  • Plánování a řízení pracovní činnosti podřízených zaměstnanců (odpracovaná doba, kontrola mezd, organizace školení).
  • Zodpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO, zodpovědnost za nakládání s odpady a jejich likvidaci.
  • Komunikace se zákazníky, subdodavateli, orgány státní správy aj.
  • Zodpovědnost za kvalitu výrobku a spolupráce s technikem kvality.
  • Zodpovědnost za evidenci skladových zásob a jejich pravidelná kontrola.
  • Administrativní agenda (kniha kontrol a prohlídek, využití strojů na obalovně, plány oprav, spotřeba PHM atd.).
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti.

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání – nejlépe strojní/elektro
  • Samostatnost, schopnost vést lidi, spolehlivost, zodpovědnost
  • Časovou flexibilitu, proaktivitu, ochotu učit se novým věcem
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • Komplexní zaškolení na danou pozici pod odborným dohledem technika obalovny - vhodné i pro absolventy VŠ
  • Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Služební auto, telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky 110 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění 6000 Kč/rok (navyšování dle odpracovaných let), volnočasový systém Cafeterie 8400 Kč/rok, karta MultiSport, odměny (roční, pracovní výročí, dárcovství krve)

Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

18. 4.

Slavnostní otevření okružní křižovatky v Praze 9

16.4.2019 proběhlo slavnostní otevření okružní křižovatky Čakovická x Letňanská x Ke Klíčovu, jejímž jsme zhotovitelem.

17. 4.

ROAD FEST Liberec 2019

Sdružení pro výstavbu silnic, jejímž jsme členem, připravilo zážitkový den pro děti a rodiče ROAD FEST. který se bude konat 30. května 2019 v Liberci.

25. 3.

Vodohospodářská stavba roku 2018 - ocenění pro COLAS CZ

Naše stavba „Obec Biskoupky – vodovod“ byla vyhodnocena jako „Vodohospodářská stavba roku 2018“.

4. 3.

COLAS CZ na Charitativním bowlingovém turnaji

Poslední únorový den uspořádala Oblastní charita Tišnov ve spolupráci s firmou XBowling Tišnov a restaurace Barbar Charitativní bowlingový turnaj na podporu služeb Chráněné bydlení a Sociální rehabilitace Skryje.