Stavební strojník - Praha/Mladá Boleslav

Na stavební sezónu 2019 pro oblast Praha a Mladá Boleslav hledáme stavební strojníky

Náplň práce:

  • Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení (bagr, válec, UNC, traktobagr, grader, nakladač)
  • Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
  • Příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
  • Pomocné práce při stavební činnosti.

Požadujeme:

  • Praxe při obsluze stavebních strojů (bagr, válec, UNC, traktobagr, grader, nakladač)
  • Kvalifikace: strojnický průkaz
  • Řidičský průkaz sk. C/T
  • Řidičský průkaz – B aktivní řidič
  • Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bonusy (sezonní, roční)
  • Benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky (110 Kč), příspěvek na penzijní/životní pojištění (6000 Kč/rok), karta MultiSport, volnočasový systém Cafeterie (8400 Kč/rok)
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Možnost nástupu březen/duben 2019, popř. dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

18. 4.

Slavnostní poklepání základního kamene stavby „D3 - úsek Úsilné-Staré Hodějovice“

Ředitelství silnic a dálnic dne 17.4.2019 zahájilo výstavbu části obchvatu Českých Budějovic, 7,2 kilometru dlouhý úsek Úsilné-Staré Hodějovice.

17. 4.

Slavnostní otevření okružní křižovatky v Praze 9

16.4.2019 proběhlo slavnostní otevření okružní křižovatky Čakovická x Letňanská x Ke Klíčovu, jejímž jsme zhotovitelem.

16. 4.

ROAD FEST Liberec 2019

Sdružení pro výstavbu silnic, jejímž jsme členem, připravilo zážitkový den pro děti a rodiče ROAD FEST. který se bude konat 30. května 2019 v Liberci.

25. 3.

Vodohospodářská stavba roku 2018 - ocenění pro COLAS CZ

Naše stavba „Obec Biskoupky – vodovod“ byla vyhodnocena jako „Vodohospodářská stavba roku 2018“.