Stavební strojník - pokládka - Mladá Boleslav/Hradec Králové/Pardubice

Na stavební sezónu 2019 pro region Mladá Boleslav, Hradec Králové a Pardubice hledáme stavební strojníky k pokládce

Náplň práce

  • Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení (válec, finišer, hladicí vibrační lišta)
  • Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
  • Příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
  • Pomocné práce při stavební činnosti

Požadujeme

  • Praxi při obsluze stavebních strojů (válec, finišer, vibrační hladící lišta)
  • Kvalifikace: strojnický průkaz výhodou (možnost zprostředkování kurzu strojníka)
  • Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz
  • Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Odměny (sezonní, roční)
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění (6.000Kč/rok), systém Cafeterie (6.000Kč/rok), stravenky, Multisport karta ad.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Nástup únor/březen 2019, popř. dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

4. 12.

Návštěva polského lomu Rogoźnica

V termínu 8.-9.11.2018 se 4 naši kolegové ze závodu Lomy, kteří jsou zařazeni v talentovém programu, zúčastnili stáže v lomu Rogoźnica.

8. 11.

Most gen. Pattona v Plzni se otevírá dopravě

Ve středu 7. listopadu 2018 byl zahájen provoz na plzeňském mostu generála Pattona, který je součástí hlavní tepny v centru města.

2. 11.

Návštěva kolegů v Maďarsku

Naši kolegové z oblasti Mosty a monolitické konstrukce navštívili dvě stavby v Maďarsku.

30. 10.

Snídaně s COLASem! – studenti SPŠ Dušní

Minulý týden nás navštívili opět po roce studenti z 3. ročníku SPŠ Dušní.