Stavbyvedoucí (pokládka) - Soutice/Hradec Králové

Od března 2019 hledáme stavbyvedoucího k finišerové četě

Náplň práce

  • Vedení staveb silničního charakteru - realizace, rekonstrukce a oprava komunikací a zpevněných ploch
  • Organizace práce na stavbě
  • Technické a odborné zajištění svěřených staveb
  • Zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů, rozpočtu a kvality staveb
  • Kontrola a organizace podřízených
  • Zpracování příslušné dokumentace (stavební deník, fakturace, práce s firemním softwarem, mzdové výkazy podřízených ad.)

Požadujeme

  • Odborné znalosti z oblasti dopravního stavitelství
  • Zkušenosti na stavbě, 3 roky praxe s pokládkou asfaltových směsí
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Rostoucí mzdové ohodnocení (každoroční navyšování)
  • Možnost profesního a karierního rozvoje (stále rosteme a rozšiřujeme oblast působnosti)
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků jednotlivých oddělení
  • Služební telefon (i k soukromým účelům), služební notebook, služební automobil (i k soukromým účelům)
  • Firemní benefity – odměny (roční [2-3 mzdy], pracovní výročí), 5 týdnů dovolené, stravenky (110 Kč), příspěvek na penzijní/životní pojištění (6000Kč/rok), systém Cafeterie (8400 Kč/rok), Multisport karta, firemní akce (teambuilding apod.)

Možnost nástupu od 1.3.2019,  popř. dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

4. 3.

COLAS CZ na Charitativním bowlingovém turnaji

Poslední únorový den uspořádala Oblastní charita Tišnov ve spolupráci s firmou XBowling Tišnov a restaurace Barbar Charitativní bowlingový turnaj na podporu služeb Chráněné bydlení a Sociální rehabilitace Skryje.

19. 2.

COLAS Cup 2019 - Středoevropský turnaj malé kopané - výsledky

14.2.2019 proběhl v Budapešti Středoevropský fotbalový turnaj v rámci druhého ročníku COLAS Cupu.

31. 1.

COLAS CZ sponzoruje Mezinárodní konferenci o stavebních zakázkách

Konference se koná 16.5.2019 v Praze s cílem zlepšit spolupráci a vztahy.

22. 1.

COLAS Cup 2019 - Středoevropský turnaj v malé kopané

V letošním roce byl uspořádán 2. ročník COLAS Team Cupu, jehož Středoevropský fotbalový turnaj se bude konat 14.2.2019 v Budapešti.