Referent platebního styku - Praha

Na ředitelství společnosti hledáme šikovného absolventa či zkušeného profíka s ekonomickým vzděláním, kterého láká prostředí stavební firmy.

Náplň práce

  • Zajišťování platebního styku  - stahování bankovních výpisů, příprava hromadných příkazů za celou společnost včetně účtů sdružení, kontrola podkladů pro zadávání platebních příkazů
  • Vyřizování požadavků dodavatelů ohledně plateb – řešení upomínek
  • Zajišťování administrativních úkonů ve vztahu k bankám – správa podpisových oprávnění, administrativa spojená se zakládáním a vedením běžných účtů
  • Příprava a pravidelné poskytování podkladů bankám
  • Zajišťování administrativy spojené s vystavováním a evidencí bankovních záruk
  • Sledování likvidity a dodržování plánů cash flow
  • Zajišťování administrativy spojené s využíváním platebních karet, správa nastavení v příslušné aplikaci pro obsluhu platebních karet
  • Zajišťování administrativy spojené s pojištěním obchodních pohledávek
  • Spolupráce při zavádění nových bankovních produktů a služeb a jejich vyhodnocování

Požadujeme

  • VŠ ekonomického zaměření – absolvent nebo SŠ ekonomického zaměření + 3 roky praxe
  • Zkušenosti s prováděním platebního styku výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office, hlavně Excel a Word – pokročile)
  • Spolehlivost, důslednost, iniciativu
  • Řidičský průkaz – skupina B
  • Znalost AJ min. B1 – odborné finanční pojmy

Nabízíme

  • Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a roční odměny (2 - 3 měsíční mzdy)
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků jednotlivých oddělení
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky 110 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění 6000 Kč/rok (navýšení dle odpracovaných let), systém Cafeterie 8400 Kč/rok, Multisport karta, jazykové kurzy, odměny (pracovní výročí, dárcovství krve)

Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

18. 4.

Slavnostní otevření okružní křižovatky v Praze 9

16.4.2019 proběhlo slavnostní otevření okružní křižovatky Čakovická x Letňanská x Ke Klíčovu, jejímž jsme zhotovitelem.

17. 4.

ROAD FEST Liberec 2019

Sdružení pro výstavbu silnic, jejímž jsme členem, připravilo zážitkový den pro děti a rodiče ROAD FEST. který se bude konat 30. května 2019 v Liberci.

25. 3.

Vodohospodářská stavba roku 2018 - ocenění pro COLAS CZ

Naše stavba „Obec Biskoupky – vodovod“ byla vyhodnocena jako „Vodohospodářská stavba roku 2018“.

4. 3.

COLAS CZ na Charitativním bowlingovém turnaji

Poslední únorový den uspořádala Oblastní charita Tišnov ve spolupráci s firmou XBowling Tišnov a restaurace Barbar Charitativní bowlingový turnaj na podporu služeb Chráněné bydlení a Sociální rehabilitace Skryje.