Projektový manažer výstavby mostních konstrukcí

Máte rádi mosty? My taky! A hledáme k nám do party mostařů šikovného projektového manažera pro výstavbu mostních konstrukcí na projektu „dálnice D3 u Českých Budějovic“, který se nebojí převzít odpovědnost a dotáhnout rozsáhlí projekt do zdárného konce. Pokud jste zkušený stavbyvedoucí mostů, anebo máte rozsáhlé zkušenosti s vedením rozsáhlých infrastrukturních projektů a ohlížíte se po kariérním postupu, který Vás posune, neváhejte dát o sobě vědět.

Co vás čeká, když k nám nastoupíte:

  • Dostanete vlastní kancelář, auto a seznámíte se v terénu s projektem
  • Komunikace s dodavateli a investorem
  • Správa rozpočtu, hlídání termínů a efektivní distribuce pracovních úkolů
  • Řešení nenadálých situací a zamezování jejich vzniku
  • Reportování o stavu projektu řediteli oblasti
  • Vedení a motivace svých podřízených, který se skládají ze stavbyvedoucích a dělníků

Co Vám určitě nesmí chybět:

  • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • Praxe 5 let z oblasti stavebnictví ideálně ideálně se zaměřením na výstavbu mostů
  • Zkušenosti s vedením kolektivu
  • Zodpovědnost, časová flexibilita a orientace na detail
  • Osobnostní vyzrálost, která Vám umožňuje převzít odpovědnost za výsledky a kvalitně vykonanou práci
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:

  • Možnost práce na HPP, ale pokud jste OSVČ a rádi byste pracovali jako kontraktor, tak nabízíme i tuto možnost.
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Možnost učit se od zkušených kolegů a stát se odborníkem v oboru mostního stavitelství
  • Tým kolegů, kteří Vám se vším rádi pomohou a zaučí
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • V neposlední řadě širokou škálu benefitů (stravenky 110 Kč, Cafeterie 8400 Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění 6000 Kč/rok, týden dovolené navíc ad.) a kartu Multisport
  • Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

Nástup možný ihned, popř. dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

15. 11.

Rekonstrukce ulice Plumlovská

V pátek 1.11.2019 proběhlo slavnostní otevření stavby ulice Plumlovská v Prostějově.

28. 8.

COLAS CZ patronem SŠ v Novém Bydžově

Stali jsme se patronem střední školy technické a řemeslné v Novém Bydžově.

16. 8.

COLAS CZ na dálnici D10 u Mladé Boleslavi

Snažíme se snižovat riziko dopravních nehod na stavbách probíhajících za provozu.

15. 7.

WATTWAY – nový život pro silnice

Jedná se o jedinečný projekt společnosti COLAS. V principu jde o „solární silnici“, kde se energie slunce využívá postupně jako v běžných fotovoltaických panelech.

3. 7.

Vyhlašujeme Foto soutěž "Tady pracuje můj táta!"

V rámci bezpečnostní kampaně "Tady pracuje můj táta!" probíhající do konce příštího roku ve všech zemích skupiny COLAS Europe byla spuštěna nová fotografická soutěž!

Navigace