Kalkulant dopravních staveb (vhodné i pro stavbyvedoucí) - Praha

Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme kolegu se zkušenostmi s kalkulacemi v oblasti dopravních staveb - silnic a dálnic -  jsme připraveni nadstandardně ohodnotit Vaše zkušenosti.

Náplň práce:

  • Vypracování obchodních nabídek - nastudování podmínek zadání, komunikace se zadavatelem a projektantem, kalkulace nákladů, zpracování nabídkového rozpočtu, vyhotovení výkazu výměr
  • Příprava podkladů formou rozpočtu pro uzavření smluvního vztahu s objednateli i subdodavateli
  • Vyhotovení kalkulací víceprací, aktualizace rozpočtu ve fázi realizace stavby (projednávání cen při změnách dodávky s objednateli i subdodavateli)
  • Vedení a aktualizace databází cen, dodavatelů materiálu, služeb
  • Evidence a archivace rozpočtové dokumentace
  • Zpětné vyhodnocení správnosti nabídkové kalkulace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavební
  • Praxi v dopravním stavitelství (kalkulant, stavbyvedoucí apod.)
  • Znalost pokročilé práce na PC (MS Office, web, KROS, ASPE apod.)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost

Nabízíme:

  • Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení (dle zkušeností a délky praxe)
  • Služební telefon, služební notebook
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků jednotlivých oddělení
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, systém Cafeterie, MultiSport karta, odměny (roční, pracovní výročí)
  • Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu zuzana.strakova@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

4. 12.

COLAS CZ, a.s. na veletrhu práce JobChallenge

Letošní ročník pracovního veletrhu, který je určen pro studenty a absolventy, probíhal 22.11.2017 v Brně a naše firma tam nemohla jako každý rok chybět.

1. 12.

Snídaně s COLASem! – studenti SPŠ stavební v Mělníku

Ve středu 15.11.2017 jsme opět uvítali studenty na ředitelství společnosti v Praze. Tentokrát nás navštívili studenti 3. ročníku Střední průmyslové školy stavební v Mělníku.

13. 11.

COLAS Team Cup - Středoevropský turnaj malé kopané - výsledky

Ve čtvrtek 9.11.2017 COLAS CZ hostil v rámci COLAS Team Cupu Středoevropský turnaj v malé kopané, jehož se účastnilo 7 zemí ze skupiny COLAS v této oblasti (ČR, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko, Polsko, Maďarsko).

12. 10.

COLAS Team Cup - Středoevropský turnaj malé kopané

COLAS CZ hostuje Středoevropský turnaj v malé kopané, který se bude konat 9.11.2017 v Praze.