Finanční účetní - Horšovský Týn

Pro naši sesterskou společnost Silnice Horšovský Týn hledáme finanční účetní s min. 3-letou praxí, která se chce dále rozvíjet v prostředí stavební firmy.

Náplň práce

  • Kompletní vedení účetnictví a.s. vč. jednání s finančním úřadem
  • Pořizování a účtování došlých a vydaných faktur – kontrola správnosti dokladů
  • Účtování interních dokladů
  • Zpracování měsíčních uzávěrek a ročních účetních uzávěrek
  • Evidence dlouhodobého drobného majetku
  • Spolupráce s finančním kontrolorem projektu
  • Příprava podkladů pro finančního kontrolora, ek. náměstka, ředitele oblasti, hlavní účetní společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi min. 3 roky v oboru (zkušenosti z finančního, výrobního a skladového účetnictví)
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost programu IPOS výhodou
  • Důslednost a systematičnost
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a roční odměny ve výši 2-3 měsíčních mezd
  • Služební telefon, služební notebook
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky 110 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění 6.000 Kč/rok a navýšení dle odpracovaných let, jazykové kurzy, karta MultiSport, odměny (pracovní výročí, dárcovství krve), volnočasový systém Cafeterie 8.400 Kč/rok

Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

Nástup možný ihned, popř. dohodou.

Pracoviště: Horšovský Týn, Nad Rybníčkem 40

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

4. 3.

COLAS CZ na Charitativním bowlingovém turnaji

Poslední únorový den uspořádala Oblastní charita Tišnov ve spolupráci s firmou XBowling Tišnov a restaurace Barbar Charitativní bowlingový turnaj na podporu služeb Chráněné bydlení a Sociální rehabilitace Skryje.

19. 2.

COLAS Cup 2019 - Středoevropský turnaj malé kopané - výsledky

14.2.2019 proběhl v Budapešti Středoevropský fotbalový turnaj v rámci druhého ročníku COLAS Cupu.

31. 1.

COLAS CZ sponzoruje Mezinárodní konferenci o stavebních zakázkách

Konference se koná 16.5.2019 v Praze s cílem zlepšit spolupráci a vztahy.

22. 1.

COLAS Cup 2019 - Středoevropský turnaj v malé kopané

V letošním roce byl uspořádán 2. ročník COLAS Team Cupu, jehož Středoevropský fotbalový turnaj se bude konat 14.2.2019 v Budapešti.