Elektrikář (Obsluha a údržba strojů) – Valdorf (u Horšovského Týna)

Pro obalovnu Valdorf hledáme šikovného elektrikáře, který má zkušenost s údržbou a opravou zařízení obalovny nebo má odborné znalosti a zájem se vše doučit

Náplň práce

  • Údržba a oprava elektrických zařízení obalovny
  • Dohled nad správným chodem strojů, obsluha linky
  • Zajištění provozu technologických zařízení – oprava a údržba
  • Podpůrné práce pro úspěšný chod obalovny

Požadujeme

  • SOU – nejlépe elektro
  • Může být i absolvent (praxe velkou výhodou)
  • Kvalifikaci: vyhláška 50 §5 (§6 a §7 výhodou)
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + odměny (roční, měsíční, pracovní výročí)
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky 110 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění 6000 Kč/rok, vzdělávací kurzy, volnočasový systém Cafeterie 8400 Kč/rok, Multisport kartu ad.

Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Pracoviště: 346 01 Horšovský Týn – Valdorf

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: kariera@colas.cz nebo použijte následující formulář.

COLAS Novinky

4. 3.

COLAS CZ na Charitativním bowlingovém turnaji

Poslední únorový den uspořádala Oblastní charita Tišnov ve spolupráci s firmou XBowling Tišnov a restaurace Barbar Charitativní bowlingový turnaj na podporu služeb Chráněné bydlení a Sociální rehabilitace Skryje.

19. 2.

COLAS Cup 2019 - Středoevropský turnaj malé kopané - výsledky

14.2.2019 proběhl v Budapešti Středoevropský fotbalový turnaj v rámci druhého ročníku COLAS Cupu.

31. 1.

COLAS CZ sponzoruje Mezinárodní konferenci o stavebních zakázkách

Konference se koná 16.5.2019 v Praze s cílem zlepšit spolupráci a vztahy.

22. 1.

COLAS Cup 2019 - Středoevropský turnaj v malé kopané

V letošním roce byl uspořádán 2. ročník COLAS Team Cupu, jehož Středoevropský fotbalový turnaj se bude konat 14.2.2019 v Budapešti.